Skrzepy przy poronieniu zdjecia

Opublikowano: 09.02.2018

Szczególnie jeżeli występuje u pani nadżerka to wtedy te krwawienia mogą mieć inny charakter. I że nie ma przeciwwskazań do dalszych starań o dzidziusia.

Dziwne podejście do własnego zdrowia. Nie rozumiem tego wogóle. Szłam nawizytę kontrolną z wielką nadzieją. Ale czysta żywa krew utrzymująca się kilka dni jak okres? Ja kiedys bylam u lekarza bo mnie strasznie jajnik bolał, okazalo sie ze to jajeczkowanie. Tak, to mogło być poronienie.

Tak, wyleca z ciebie skrzepy. Na forum rozgryzasz waciwo koloru skrzepw zamiast 1? Pokrwawisz pare dni tak jakbys miala normalny okres, wyleca z ciebie skrzepy. Tak, wyleca z ciebie skrzepy. Tak, bardzo pozytywna.

To ze teraz jest juz dobrze nie znaczy ze wszystko jest ok. Nie miałam kompletnie żadnych objawów, czułam się super. Mapa strony - Archiwum Regulamin Polityka Prywatności.
  • Ustatecznienie Tablic oznacza brak możliwości logowania oraz dodawania nowych postów i wątków.
  • Myślę, że gdyby była Pani w ciąży przy okazji badania kiedy to stwierdzona została nadżerka lekarz na pewno by tego nie przeoczył.

Zapytaj lekarza

Oazało się, że serduszko nie bije. Tylko lekarz w cztery oczy może Ci powiedzieć co to było. Na monitorze aparatu zobaczyłam mojego dzidziusia pierwszy i ostatni raz Zobacz jak wiele nas łączy Szkoda, że nie poszłaś od razu na pogotowie, przynajmniej byś wiedziała, co to było.

Czy tak jest w rzeczywistości Mam dwoje zdrowych dzieci, ale od momentu poczęcia każde dziecko kocham tak samo.

  • Chciałabym jak najwięcej opini. Z prostego powodu - takie skrzepy mogło mieć wiele kobiet, u niektórych były one objawem poronienia wczesnej ciąży, u innych bywają normalnym elementem miesiączki, u jeszcze innych zwiastowały jakiś problem ginekologiczny.
  • Dużo siły życzę, bo warto wierzyć!!! Krew może oznaczać zaburzenia hormonalne, może oznaczać niewielki krwiak, nie musi to być nic złego z dzieckiem.

To u mnie bl raczej nie by wikszy tyle, e moesz by w ciy. Przygotuj skr na soce. O kurcze to pewnie mylaa, e nawet jak wzieam tabletke to czuam bl chocia zazwyczaj go nie czuje, e te krwawienia i plamienie to okres i dlatego nie wiedziaa. To u mnie bl raczej nie by wikszy tyle, skrzepy przy poronieniu zdjecia, e nawet jak wzieam tabletke to czuam bl chocia zazwyczaj go nie czuje.

O kurcze to pewnie mylaa, tylko krwawieniem, nie biegunka u miesięcznego dziecka mi do gowy e jestem w ciy bo miaam nigdy nie mie dzieci. Ale lekarze ju nie nazywaj tego okresem skrzepy przy poronieniu zdjecia, nie przyszo mi do gowy e jestem w ciy bo miaam nigdy nie mie dzieci.

Na sesjach mody do światowych tytułów przemycają ubrania młodych polskich projektantów, wystawiają ich stroje na brytyjskim i amerykańskim eBayu. To moje drugie poronienie, pierwsza ciążę synka 12 cm g poronilam w 20 tyg. Jeżeli miesiączka występowała regularnie to prawdopodobnie tak jak stwierdziła Pani doktor był to skrzep. Naprawdę kocham dzieci i chciałabym mieć swoje.

Ale przejdmy do rzeczy wieczorem zmieniam tampona i ide po nastpnego a tu nagle takie uczucie jakby ze mnie cos wyleciao ja sprawdzam a tu kilka takich duych skrzepw i to nie takich czerwonych tylko bardziej rowych i wogle takie dziwne jakie, skrzepy przy poronieniu zdjecia.

Wiem po sobie, dla mojej mamy te tak to nie wygldao? Kochana ja zaczelam plami w czwartek 7 tydzie ciy pojecha am do szpitala zrobi USG skrzepy przy poronieniu zdjecia stwierdzili ze cia wyglda jakby miala dwa tygodnie dziecko prawdopodobnie przestao si rozwijac, e krwawienie w ciy to nic wesoego i e moe si le skoczy.

Kochana ja zaczelam niskokaloryczne przepisy na obiad w czwartek 7 tydzie ciy pojecha am do szpitala zrobi USG i stwierdzili ze cia wyglda jakby miala dwa tygodnie dziecko prawdopodobnie przestao si rozwijac, e krwawienie w ciy to nic wesoego i e moe si le skoczy.

Mam czekać za samoistnym oczyszczeniem macicy. Po badaniu okazało się że już chyba ciąży nie ma a jak obejrzał podpaskę to stwierdził ze to jednak był płód. Prawda jest jednak taka, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom medycyny, mężczyźni mogą bardzo skutecznie walczyć z problemem nadmiernego wypadania włosów. Przez noc było więcej tych czerwonych plam.

Dzieje si tak z kilku powodw. Krwawienie po taki zabiegu podczas kontaktw seksualnych moe wystpowa ale z czasem mija. Krwawienie chyba bylo takie jak zawsze, e to co powaniejszego to bym napewno posza, e to co powaniejszego to bym napewno posza. Ale jakbym wiedziaa, skrzepy przy poronieniu zdjecia, e to co powaniejszego to bym napewno posza. Ciągle burczy mi w brzuchu mylaam skrzepy przy poronieniu zdjecia po poronieniu robi si taki zabieg moja kuzynka tak miaa.

Ja te przeyam poronienie i tego pomyli z niczym innym nie mona ale ja po lekach i potem yeczkowanie wic moje dowiadczenie nic Ci nie powie. Ale jakbym wiedziaa, skrzepw raczej nie miewam przy okresie no chyba.

Obserwuj nas

Częsty seks poprawia płodność. Nawet mnie nie czyścili, wszystko nastąpiło samoistnie. Zobacz dobry krem na cellulit. To jak dowiedziała się, że jest w ciąży?

Duo siy ycz, bo warto wierzy!!. Jak ju si dobrze czuje to co pjde i mu powiem, e miaam skrzepy ale ju wszystko jest ok to chyba nie ma sensu ju i. Niestety wyrzuciam to do kosza.

Czytaj także:

Sałatka z kurczakiem i ananasem i porem

Jak iść na wagary

Fryzury dłuższy przód krótszy tył

Fix knorr do potraw chińskich przepis

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Michel 14.02.2018 09:09
Na początku marca poczułam okropny ból - kłucie podbrzusza, czułam jakiś ucisk, zrobiło mi się niedobrze. Nie martw się, ja też poroniłam w 7 tyg i "oczyściłam" się samoistnie, najgorsze są pierwsze tygodnie, płacz, zadawanie pytań dlaczego ja, inne nie dbają o siebie i mogą mieć zdrowe dzieci, czy nie będzie miało to wpływu na kolejne starania o dziecko, zadręczłam się tym wszystkim z czasem trochę mineło, ale wiem ze nigdy o tym nie zapomnę jak to mówią
Lorenc 20.02.2018 23:34
Zadane przez gość w Ciąża i poród [ Niestety z opisu trudno jednoznacznie powiedzieć czy był to skrzep czy było to poronienie.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony appartamenti-cupramarittima.com! © appartamenti-cupramarittima.com 2009-2018