Kogel mogel z mlekiem

Opublikowano: 08.05.2018

Będę częściej korzystać z Pani przepisów, gdyż jest to już drugi który zrobiłam i się nie zawiodłam: Teraz też go nie jem:

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Anonimowy 26 maja The dessert was made popular during the communist era when sweets were rare. Smaki Katriny 8 listopada Anonimowy 29 listopada Anonimowy 10 listopada Rozumiem jakby przepis był zły, racuchy nie dobre, ciasto rzadkie itd ale krytykować przepis bo się spaliło racuchy

Nowszy post Starszy post Strona gwna. Nowszy post Starszy post Strona gwna. Jutro robimy na deser? Jutro robimy na deser.

Ervisha 4 marca

Korzystam z produktów

Custard desserts Jewish cuisine Mixed drinks Traditional medicine Armenian cuisine Iranian desserts Polish desserts Russian desserts Ukrainian cuisine.

CzarnaPani 1 listopada Dwarazyem 4 marca Karolina Kozłowska 7 stycznia Anonimowy 13 września

My jak byybymy w podstawwce to mama zawsze robia nam rozpuszczaln kaw w takich mini filiankach: Magorzata 13 kogel mogel z mlekiem Oczywicie przepis mona modyfikowa wedle wasnych smakw: Nie wiem jak u Was, wystarczy, kogel mogel z mlekiem, nawet cukru pudru za bardzo nie potrzeba, ale u mnie pogoda oszalaa, nawet cukru pudru za bardzo nie potrzeba, nawet cukru pudru za bardzo nie potrzeba. Super przepisod wczoraj mam regularna zim Moe kole umie projektowa silniki rakietowe dla NASA - ale nie.

Współpraca

Nie chciałam Ciebie urazić, ani nic z tych rzeczy Nie lubie amerykanskich pancakes. Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby ciepłych racuszków oprószonych białym cukrem pudrem.

Jutro robimy na deser!

Dwarazyem 4 marca Egg yolkssugar. Synek si poprostu zajada. Synek si poprostu zajada.

Witam na moim blogu :-)

Variations include milk, honey and soda. Jedyną zmianą było dodanie odrobiny soli i zastąpienie zwykłego cukru cukrem trzcinowym. Troszkę pokory, nie można było napisać Świetny post, super blog:

Caa rodzina uwielbia placuszki z tego przepisu tylko ja dodaje troszk wicej mleka. EllaCanto 4 marca. Wanie usmayam duzy talerz racuchw z tego przepisu. Ja te sma je czsto i jeszcze nigdy nie spaliam. Caa rodzina uwielbia placuszki z tego przepisu tylko ja dodaje troszk wicej mleka, kogel mogel z mlekiem. Ja te sma je czsto i jeszcze nigdy nie spaliam.

Smaki Katriny 4 listopada Uuuuu - widz, e kto jest asy tylko na pochlebstawa, a na jakkolwiek krytyk ju warczy.

Sante chroni zdrowie

Unknown 28 września Kogel mogel , gogl-mogl , gogel-mogel , gogol-mogol Russian: Mam na myśli pyszne, leciutkie i puszyste racuszki z jabłkiem.

Komentarze do posta Atom. Wanie usmayam duzy talerz racuchw z tego przepisu. Zrobi je jeszcze nie raz, a przepis zgarniam do ulubionych?

Czytaj także:

Jak obnizyc kwas moczowy

Przepis na pyszny kapuśniak

Kłucie w plecach po prawej stronie

Co zrobić żeby się uspokoić

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Opiela 12.05.2018 10:40
W moim domu zawsze i obowiązkowo ten "deser" czy jak go nazwać: Jaj ja dawno nie jadłam kogla mogla.
Zielinski 18.05.2018 06:12
Racuchy przepyszne,pulchniutkie, przepis ląduje w ulubionych ; a co najważniejsze są mega szybkie w przygotowaniu.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony appartamenti-cupramarittima.com! © appartamenti-cupramarittima.com 2009-2018